Наша гордість

Грушко Оксана Дмитрівна

Учениця 11 класу

зайняла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з укр. мови та літератури ( 2017 р.)
зайняла ІІ місце на ІІ етапі олімпіади з інформаційних технологій ( 2017 р.)
зайняла ІІІ місце на ІІ етапі конкурсу ім.Т. Шевченка ( 2017 р.)

зайняла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з англійської мови ( 2017 р.)

 

 

 

Соломчак Іванна

Учениця 11 класу

зайняла ІІ місце на ІІ етапі олімпіади з фізики (2017 р.)

зайняла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з хімії (2017 р.)

зайняла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з біології (2017 р.)

 

 

Бобнюк Віталія

Учениця 11 класу

зайняла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з математики ( 2017 р.)
 
 
 

Халус Ольга

Учениця 11 класу

зайняла  ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з географії (2017 р.)

 

Ганцюк Марта

Учениця 11 класу

зайняла ІІ місце на ІІ етапі олімпіади з трудового навчання ( 2017 р.)

 

Зозук Ольга

Учениця 10 класу

зайняла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з правознавства ( 2017 р.)
 
 
 
 
 

 

Країло Анна

Учениця 10 класу

зайняла ІІ місце на ІІ етапі олімпіади з історії ( 2017 р.)

зайняла ІІ місце на ІІ етапі олімпіади з укр. мови та літератури ( 2017 р.)

зайняла І місце на ІІ етапі конкурсу ім.Т.Шевченка ( 2017 р.)

 

 

 

Андрішак  Анна Тарасівна

Учениця 10 класу

зайняла  ІІ місце на ІІ етапі олімпіади з географії (2017 р.)
 
 
 

Бойчук   Яна

Учениця 10 класу

зайняла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з біології ( 2017 р.)

 

 

Кулик Дана

Учениця 9 класу

зайняла ІІ місце на ІІ етапі олімпіади з укр. мови та літератури ( 2017 р.)

 

 

Соломчак  Петро

Учень 9 класу

зайняв ІІ місце на ІІ етапі олімпіади з інформаційних технологій ( 2017 р.)
зайняв ІІ місце на ІІ етапі олімпіади з математики ( 2017 р.)
 
 
 

Срібняк Роман

Учень 9 класу

зайняв ІІ місце на ІІ етапі конкурсу ім. Т. Шевченка ( 2017 р.)
 
 
 

Халусяк Петро

Учень 9 класу

зайняв ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з інформаційних технологій ( 2017 р.)
 
 
 

Семко Вікторія

Учениця 8 класу

зайняла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з географії ( 2017 р.)
зайняла ІІ місце на ІІ етапі олімпіади з біології ( 2017 р.)
зайняла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з математики ( 2017 р.)

 

Семкович Віта

Учениця 8 класу

зайняла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з англійської мови ( 2017 р.)

 

 

Хортів Марія

Учениця 7 класу

зайняла І місце на ІІ етапі олімпіади з укр. мови та літератури ( 2017 р.)
зайняла ІІ місце на ІІ етапі конкурсу ім.Т.Шевченка ( 2017 р.)

 

 

 

 

Арбайтер Віта

Учениця 7 класу

зайняла ІІ місце на ІІ етапі олімпіади з математики ( 2017 р.)
 
 

Абрам Віталія

Учениця 6 класу

зайняла ІІІ місце на ІІ етапі конкурсу ім.Т.Шевченка ( 2017 р.)
 
 
 

Петреній Степан

Учень 6 класу

зайняв ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з математики ( 2017 р.)

 

 

Абрам  Яна

Учениця 5 класу

зайняла ІІІ місце на ІІ етапі конкурсу ім.Т.Шевченка ( 2017 р.)

 

 
 
 
 


 



Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 61
Друзі сайту
Статистика

вологість:

тиск:

вітер:


© 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz